Results on Jun 24, 2016 (Fri)
  • 21 Competitions
  •  | 
  • 73 Matches
Competition KO Home Score Away HT Info
BRA D1 Gremio 1-2 Vitoria (BA) 0-2
BRA D1 Sao Paulo 0-0 Sport Recife 0-0
BRA D1 Coritiba 1-1 Internacional 0-1
IRE PR Sligo Rovers 0-0 Bray Wanderers 0-0
IRE PR Dundalk 2-0 St Patrick's 0-0
IRE PR Bohemians 1-1 Galway United 1-1
IRE PR Derry City 1-0 Wexford Youths 1-0
IRE PR Shamrock Rovers 0-0 Cork City 0-0
IRE PR Longford Town 0-2 Finn Harps 0-1
ISL D1 FH Hafnarfjordur 1-0 Fylkir FC 0-0
ISL D1 Vikingur Reykjavik 2-0 Vikingur Olafsvik 2-0
ISL D1 Throttur 0-5 Fjolnir 0-2
ISL D1 Breidablik 0-0 Valur 0-0
CHN CSL Guangzhou GAC 2-0 Jiangsu Suning 2-0
CHN CSL Chongqing Lifan 2-1 Shandong Luneng 1-0
Friendly Shinnik 1-0 Dolgie Prudy 0-0
Friendly Horsens 0-1 Silkeborg 0-1
Friendly Lillestrom 0-5 Stabaek 0-2
Friendly SonderjyskE 1-2 Start 0-2
Friendly Lech Poznan 2-2 Bogdanka Leczna 1-1
Friendly Sigma Olomouc 1-1 Spartak Trnava 0-0
Friendly Zorya Luhansk 2-0 Illychivets Mariupol 1-0
Friendly FK Krasnodar 1-0 SKA Rostov 1-0
Friendly CSKA Sofia 0-1 Spartak Pleven 0-0
Friendly Botev Plovdiv 4-1 Evrokolezh 1-0
Friendly Sarpsborg 08 5-1 Molde 3-1
Friendly Znojmo 0-1 Piast Gliwice 0-0
Friendly FC Admira 1-0 Terek Grozny 0-0
Friendly AEK Larnaca 0-0 Omonia 0-0
Friendly Vozdovac 1-1 Radnik Bijeljina 0-1
Friendly MTK Budapest 2-0 Michalovce 1-0
Friendly Levski Sofia 3-1 Septemvri Simitli 1-0
Friendly Sankt Florian 0-1 Blau Weiss Linz 0-0
Friendly FK Rostov 2-2 Ujpest 2-1
Friendly Naesby 1-2 Brondby 0-1
Friendly Sogndal 2-2 Brann Bergen 1-1
Friendly KWS Oudenburg 0-9 Oostende 0-5
Friendly Domzale 3-1 NK Radomlje 1-0
IRE D1 Shelbourne 0-2 Waterford United 0-2
IRE D1 Cabinteely 0-2 Limerick 0-1
IRE D1 Athlone Town 0-2 Cobh Ramblers 0-1
IRE D1 Drogheda United 1-2 UCD 1-0
BLR D1 Dinamo Brest 1-2 Krumkachy Minsk 1-2
BLR D1 FC Minsk 0-0 Granit Mikashevichi 0-0
LIT D1 Suduva 3-3 Atlantas 0-0
LIT D1 Stumbras 0-5 VMFD Zalgiris 0-3
SIN D1 Tampines Rovers 1-0 Albirex Niigata (S) 0-0
SIN D1 Balestier Khalsa 1-4 DPMM 0-2
NOR D3D Odds BK 2 5-1 Tonsberg 2-1
EGY D1 Ismaily 1-2 Al Ahly Cairo 1-2
EGY D1 Zamalek 2-2 Al-Masry 0-1
AUS VPL Pascoe Vale 3-0 Port Melbourne Shark 2-0
AUS VPL South Melbourne 3-2 Richmond 0-0
AUS VPL Oakleigh Cannons 2-3 Bentleigh Greens 2-2
KAZ D1 Okzhetpes 4-1 Aktobe 3-0
KAZ D1 Akzhayik 0-1 FC Ordabasy 0-1
NOR D3A Mo IL 3-2 Tromso 2 0-2
ISL D2 Fram Reykjavik 2-1 Leiknir 0-0
ISL D2 Haukar 4-3 Keflavik 3-1
ISL D2 Huginn 0-2 UMF Leiknir 0-1
ISL D2 Grindavik 1-1 UMF Selfoss 1-0
AUS VL21 South Melbourne (U21) 2-1 Richmond (U21) 1-1
AUS VL21 Pascoe Vale(U21) 1-1 Port Melbourne Sharks(U21) 0-1
AUS VL21 Oakleigh Cannons (U21) 4-1 Bentleigh Greens(U21) 1-1
FRO D1 HB Torshavn 6-1 B68 Toftir 5-0
FRO D1 TB Tvoroyri 0-2 Vikingur Gota 0-1
FRO D1 Skala 1-0 IF Fuglafjordur 1-0
FRO D1 Klaksvik 5-1 AB Argir 3-0
USA D3 San Antonio 3-2 Orange County Blues 1-1
ARG Cup Crucero del Norte 1-3 Juventud Unida de Gualeguaychu 0-0
USA NWSL Orlando Pride(W) 1-0 Houston Dash (W) 0-0
INS SL Mitra Kukar 0-0 Persiba Balikpapan 0-0
INS SL Persija Jakarta 0-1 Sriwijaya 0-0
Results